Marin viceprvak OP HATK Mladosti

Jedan od glavnih pretendenata za ovogodišnjeg prvaka Istre puležan MARIN-DOMAGOJ CUKON , pobijedivši već prošlogodišnjeg prvoplasiranog i drugoplasiranog Istrijana (Baznik, Malčić), igrajući na Otvorenom prvenstvu Hrvatskog akademskog teniskog kluba „Mladost“ Zagreb u konkurenciji juniora do 18 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza, ostvario je novi uspjeh osvojivši drugo mjesto na turniru.

Nakon što je u prvom kolu bio slobodan, u drugom kolu je pobijedio Rončevića (TK Chromos, Zagreb) rezultatom 7/6, 4/6, 6/3. U četvrtfinalu turnira je Marin savladao Perića (TK Hrvoje, Zagreb) sa 6/2, 6/2 , dok je u polufinalu bio bolji od Reze (TK Rudeš, Zagreb) rezultatom 6/3, 2/6, 6/3.  Finalni meč je Marin zbog ozljede predao, te je tako postao viceprvak OP HATK Mladosti.