03.06.2018. u Umagu na terenima TK Umag održan je po prvi put susret između reprezentacija Istre (CRO) i Koruške (AUT) u dječjim kategorijama.
Alpe Adria Kids Tour predstavlja susret dječjih reprezentacija Hrvatske (Istra), Austrije (Koruška) i Slovenije (Štajerska) u dječjim kategorijama.

Organizator je Teniski savez Istarske županije u suradnji sa Gradom Umagom i TK Zlatno sunce. Teniski klub Umag dao je besplatno na korištenje teniska igrališta i prostorije kluba.

Na susretu je prisustvovalo oko 80 djece. Igrala su se 4 singl meča i 2 meča parova u kategorijama U9, U10, U11, U12.  posebno za mušku i žensku kategoriju.

Susreti su zamišljeni da postanu prezentacija kvalitete spoja tradicije, običaja, kulturne i geografsko-turističke kao i gastronomske raznolikosti kroz tenis i sport.
Sadržaji manifestacije bili su popraćeni i live straming-om.

Cilj nam je da ova manifestacija postane tradicionalna i kroz svoj poticajni imidž pomogne djeci u oslobađanju i razvijanju njihovih osobnih potencijala. Ovakva iskustva za njih predstavljaju motive, izazove, životne lekcije kao i zabavu i druženje, poticanje na kooperaciju, fair-play, odgovornost, disciplinu, primjereno ponašanje, koncentraciju, domišljatost, snalažljivost, poštovanje…
Ovim putem se želimo zahvaliti  sponzorima, roditeljima i svima koji su pridonijeli u realizaciji ovog za projekta.

 
 
 
 
 
 
 
 
  


U9 Ž
Nea Jercog : Sophie Wasermann 6/3
Nina Samardžić : Pia Celine Fellner 6/1
Ivona Kolić : Emilija Stević 6/1
Nina Božac : Lena Stultschnig 6/3
Nea Jercog/Nina Samardžić : Sophie Wasermann/Lena Stultschnig 6/0
Patricia Buić/Laura Dropuljić : Pia Celine Fellner / Emilija Stević 6/4
6/0

U9 M
Karlo Ugrin: Filip Palatinus 1/6
Nikola Floreano : Gianpaolo Wollenberg 3/6
AlexVivoda : Daniel Mokoru 2/6
Gabriel Matošević : Tiziano Kircher 3/6
Alex Vivoda/Mikael Pretula : Paul Lukas Puaschitz/Gianpaolo Wollenberg  6/0
Matej Malčić/Luka vaniček : Daniel Mokoru/Tiziano Kircher 2/6
1/5

U10Ž
Nea Jercog : Paula Hintermann 1/6
Nina Samardžić : Tea Nedić 1/6
Samantha Zuban : Stella Horacek 6/1
Mirta Dropuljić : Aurora Plinio 0/6
Nea Jercog/Samantha Zuban : Tea Nedić/Aurora Plinio 4/6
Nina Samardžić/Mirta Dropuljić : Paula Hintermann/Lena Stultschnig 2/6
1/5

U10M
Karlo Ugrin : Paul Lukas Puaschitz 6/3
Nikola Floreano : Mc Gonigle Finn 3/6
Fran Lorković : Pabst Christof 6/3
Alex Vivoda : Paul Schindler 1/6
Fran Lorković/ Karlo Ugrin : Filip Palatinus/Paul Schindler 3/6
Alex Vivoda/Mikael Pretula : Mc Goningle Finn/Pabst Christof 6/7
2/4

U11 Ž
Mia Pretula . Stella Horacek 4/6
Tania Sejdinović : Katharina Grasslober 3/6
Sara Markovčić : Aurora Plinio 2/6
Samantha Zuban : Lena Mortl 6/2
Mia Pretula/Sara Markovčić : Tea Nedić/Stella Horacek 5/7
Tania Sejdinović/Samantha Zuban : Lena Mortl/ Paula Hintermann 6/2
2/4

U11 M
Mark Vučić : Luka Čavić 3/6
David Čuturić : Brun Axel 1/6
Fran Lorković : Toni Smole 6/4
Mark Grubić : Julian Mokoru 3/6
Mark Vučić/David Čuturić : Luka Čavić/Toni Smole 1/6
Karlo Kosanović/ Fran Lorković : Julian Mokoru/Alex Brun 4/6
1/5

U12 Ž
Lara Vuković : Lisa Jansteler 3/6
Jessica Lazović : Lisa Marie Fellner 4/6
Mia Žufić : Fabiene Wasserman 6/0
Luana Orbanić : Katharina Grasslober 1/6
Lara Vuković/ Jessica Lazović : Lisa Jansteler/Fabiene Wasserman 0/6
Mia Žufić/Kalin Dobri : Lisa Marie Fellner/Katharina Grasllober 0/6
1/5

U12 M
Diego Natanelić : Matteo Legat 1/6
Marc Vučić : Petar Sebastian Puaschitz 0/6
Fran Lorković : Heimo Hubner 6/2
David Metikoš: Barben Samuel 3/6
Marc Vučić/ Diego Natanelić : Heimo Hubner/ Petar Sebastian Puaschitz 7/5
David Metikoš/Filip Vlašić : Matteo Legat/Barben Samuel 0/6
2/4


Luka Jercog
- Izbornik Reprezentacije Istre (dječje kategorije)
- voditelj Alpe Adria Kids Tour-a za Hrvatsku

 

 

Valamar ex Laguna Novigrad

 

Laguna Poreč Maistra Rovinj-Vrsar

 

Arenaturist Istraturist

 

Maslinica-Rabac Službeni portal istarske turističke zajednice